Hopp over båndkommandoer
Hopp til hovedinnhold
Statskogs feltapparat i Nordland og Troms

Ansatte

Bilde av Albert Fosli
NavnAlbert Fosli
AvdelingFjelltjenesten
KontorstedMoen
Telefon916 22 012
Epostalf@statskog.no
Bilde av Arild Bjørge
NavnArild Bjørge
AvdelingFjelltjenesten
KontorstedMo i Rana
Telefon481 94 895
Epostabj@statskog.no
Bilde av Arild Bondestad
NavnArild Bondestad
AvdelingFjelltjenesten
KontorstedNarvik
Telefon913 19 038
Epostabo@statskog.no
Bilde av Hans Moasveen
NavnHans Moasveen
AvdelingFjelltjenesten
KontorstedMo i Rana
Telefon415 69 730
Eposthmo@statskog.no
Bilde av Jim Kristensen
NavnJim Kristensen
AvdelingFjelltjenesten
KontorstedStorjord
Telefon934 23 318
Epostjim@statskog.no
Bilde av John Lambela
NavnJohn Lambela
AvdelingFjelltjenesten
KontorstedMoen
Telefon916 22 023
Epostjrl@statskog.no
Bilde av Kjetil Bjørklid
NavnKjetil Bjørklid
AvdelingFjelltjenesten
KontorstedStorslett
Telefon922 43 096
Epostkjb@statskog.no
Bilde av Kjetil Letto
NavnKjetil Letto
AvdelingFjelltjenesten
KontorstedMoen
Telefon997 94 194
Epostklo@statskog.no
Bilde av Kristian Sivertsen
NavnKristian Sivertsen
AvdelingFjelltjenesten
KontorstedMo i Rana
Telefon988 42 329
Epostksi@statskog.no
Bilde av Lars Lorentzen
NavnLars Lorentzen
AvdelingFjelltjenesten
KontorstedMosjøen
Telefon482 49 036
Epostllo@statskog.no
Bilde av Per Lorentzen
NavnPer Lorentzen
AvdelingFjelltjenesten
KontorstedHattfjelldal
Telefon481 84 808
Epostplo@statskog.no
Bilde av Stein Ove Johannessen
NavnStein Ove Johannessen
AvdelingFjelltjenesten
KontorstedFauske
Telefon916 22 009
Epostsoj@statskog.no
Bilde av Tarjei Gunnestad
NavnTarjei Gunnestad
AvdelingFjelltjenesten
KontorstedStorslett
Telefon922 41 426
Eposttgu@statskog.no
Bilde av Tore Bjørnstad
NavnTore Bjørnstad
AvdelingFjelltjenesten
KontorstedMo i Rana
Telefon900 48 023
Eposttbn@statskog.no
Bilde av Tore Veisetaune
NavnTore Veisetaune
AvdelingFjelltjenesten
KontorstedFauske
Telefon916 27 036
Eposttve@statskog.no
Bilde av Trond Baadstø
NavnTrond Baadstø
AvdelingFjelltjenesten
KontorstedNarvik
Telefon941 53 178
Eposttrb@statskog.no